Heraldika a historie - Josef Plch

Osobní stránky zaměřené na heraldiku a historii Jedovnicka,
holštejnského a rájeckého panství, Blanenska, Moravy...

Vyhledat článek

Profesor František Bedřich Ševčík - dokument z Jedovnického videožurnálu

Autor: Josef Plch | Vydáno: 25. prosinec 2010 | Přečteno: 3607x

Filmový dokument pro Jedovnický videožurnál z prosince 2009 mapuje stopy, keré zanechal významný moravský vlastenec a národní buditel František Bedřich Ševčík v historii Jedovnic - rodný dům, nadační domy v Legionářské ulici, dary pro místní kostel, spor s obecním zastupitelstvem atd. Přináší informace i o jeho manželce Františce Ševčíkové. Jde o vizuální doplnění dvou textových příspěvků o F. B. Ševčíkovi, které můžete najít v záložce Historie.

Poznámka: Jedovnický videožurnál přinesl i obrazový záznam pásma žáků ZŠ Jedovnice a ZUŠ Jedovnice, které bylo rovněž věnováno této osobnosti. Toto pásmo ale není na mých stránkách k dispozici.

Video stáhnout a přehrát (download).

Video přímo přehrát (stream).

Copyright © 2019 plch.info | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign

zerokilledwatches.com https://www.ufesawatches.com https://www.ban-watches.com/ www.walletswatchesandthings.com replica watches https://www.watchesjob.com https://www.smartwatchesdeal.com replica rolex https://www.watch2ch.com/ replica rolex omegawatches2015 https://www.watch-styles2015.com/ https://www.controlexec.com/ replica watches fake rolex watchesse www.watcheswrestling.com replica watches gzwatches https://www.watchesmg.com